Home > Alle Rubrieken > Computer & Kantoor >

Computerkabels & Connectoren

Hoge kwaliteit 3 m st-lc duplex 62.5/125 multimode glasvezel optische jumper kabel orange

US $5.57
US $5.99 -7%

kopersbescherming

Geldteruggarantie Restitutie binnen 15 dagen

Productdetails

Bijzonderheden

  • Type: Dada Transfer Cable
  • Merknaam: HUAHUAQI
  • Pakket: Ja
Productomschrijving
inleiding:
Connector: ST LC
streng type: Duplex (2 streng)
Jacketing: Standaard Zip cord
Core gevelbekleding diameter multimode 62.5/125
Indoor gebruik alleen
lengte: 9.8ft/3 meter
normen: RoHS Compliant
LY451 (5)LY451 (4)LY451 (3)
kenmerken:
lage insertion loss gereflecteerd grote verlies
goede herhaalbaarheid Hoge temperatuur stabiliteit uitwisselbaarheid
toepassing:
glasvezel communicatie systemen glasvezel datatransmissie
LAN fiber toegang netwerk (LAN)
optische vezel CATV Test Apparatuur Glasvezel Sensoren
LY451 (2)LY451 (1)
pakket Omvat
1 x Duplex Multimode Glasvezel Patch Kabel

DIT VIND JE MISSCHIEN OOK LEUK