Home > Alle Rubrieken > sport & Entertainment > Fietsen > Wielersport kleding >

Wielersport broek

Lente Herfst UV-proof Fiets Broek Lange Fiets Broek Winddicht Road Track MTB Fietsen Broek mannen Fietsen kleding snel droog

US $17.20
US $33.72 -49%

kopersbescherming

Geldteruggarantie Restitutie binnen 15 dagen

Beoordeling door mxxxb (CA)
excellent pant love them
Productdetails

Bijzonderheden

  • Merknaam: wheel up
  • Materiaal: NYLON
  • Materiaal: Polyester
  • Afdichtingen: Button Fly
  • Geslacht: MEN
  • Aritkeltype: Full Length
  • Stof: Broadcloth
  • Fit: Fits kleiner dan gebruikelijk. controleer deze winkel sizing info
  • Modelnummer: KX333
  • Sport: Fietsen
Productomschrijving

Lente Herfst UV-proof Fiets Broek Lange Fiets Broek Winddicht Road Track MTB Fietsen Broek mannen Fietsen kleding snel droog

Size S-4XL

Details:

1. stof: Polyester + nylon

Feature:

1. Quick droog, anti-zweet, ademend

2. UV proof

3. 3D snijden, goed passen, verminderen windvang

4. zijzakken

5. rits onzichtbare ademende mesh.

Voorzijde Kenmerken:

1. Button & elastisch touw

2. rits aan beide zijde, binnen zijn ademend netto.

3. grijs yam stof, ademend, droog en licht gewicht

4. Patchwork breien ontwerp

5. rits, unzipper wanneer nodig

Terug kenmerken:

1. onzichtbare Ademende mesh

2.85% van nylon stof in de onderste deel

3. reflecterende strepen voor veilig night rijden

Size :( CM)SMLXLXXL3XL4XL
Lengte93959799102105106
Taille60646872768083
Heupen909298100104108110
Front gueest27282930313233
Terug kruisje39404142434445
Bodem27293031323334

Tips: handmatige gemeten, staat u 1-3 cm fout, dank u

 

12345678

 

 

910111213141516

Feedback:

Uw tevredenheid en positieve feedback is zeer belangrijk voor ons. Laat positieve feedback en 5 sterren als u tevreden bent met onze artikelen en diensten.
Als u problemen met onze producten of diensten, neem dan gerust contact met ons voordat u vertrekt negatieve feedback. We zullen ons best doen op te lossen
Problemen en bieden u de beste klantenservice.

Verzending:
Wanneer u een bestelling plaatst, kies een verzendmethode en voor de bestelling inclusief de verzendkosten. We sturen de artikelen binnen 3-7 dagen zodra uw betaling is voltooid.
Voordat wij uw pakket uit, voeren we kwaliteit controleren om ervoor te zorgen alles is perfect.
We hebben levertijd niet garanderen op alle internationale zendingen als gevolg van verschillen in de douaneafhandeling tijden in individuele landen,
Die van invloed kunnen hoe snel uw product wordt gecontroleerd. Let op dat de kopers verantwoordelijk voor alle extra douaneheffing, makelaarskosten, rechten,
En belastingen bij invoer in uw land. Deze extra kosten kunnen worden verzameld op het moment van levering. Zullen We niet terugbetalen verzendkosten voor geweigerde zendingen.
De verzendkosten bevat geen import belastingen, en kopers zijn verantwoordelijk voor douanerechten. Maar meestal 99.9% bestellingen zijn

 

Belastingvrij omdat uw pakket zijn aangegeven als gift en lage waarde item.
  • 5 Stars 100%
  • 4 Stars 0%
  • 3 Stars 0%
  • 2 Stars 0%
  • 1 Ster 0%
5.0 / 5

DIT VIND JE MISSCHIEN OOK LEUK