Home > Alle Rubrieken > Mobiele telefoons & telecommunicatie > Communciatie Apparatuur >

Glasvezel uitrustingen

1 Pcs Fiber Optische Power Meter Pon Golflengte 1310 1490 1550nm Glasvezel Goederen

0.0 (1 stemmen) op te slaan: Womerm Store
US $39.00

kopersbescherming

Geldteruggarantie Restitutie binnen 15 dagen

Productdetails

Bijzonderheden

  • Item Lengte: 1m
  • Compatibel: Aangepaste Merken
  • Fiber Type: Single Mode
  • Connector Type: FC/UPC
  • Grootte: 172 X 82 X 33MM
  • Modelnummer: sl power meter
  • Product name: pon fiber power meter
  • wavelength: 1310 1490 1550nm
  • packing: 1pcs
Productomschrijving

Kenmerken:


-Zelf kalibratie
-Breng vervangbare of oplaadbare batterijen
-Meer dan 40 uur continu werktijd
-Lineaire Display (mW) en Logaritmische display (dBm) tonen op hetzelfde scherm
-Ondersteuning FC/SC/ST interface en quick switch
-Auto switch
-Backlight beschikbaar


Specifictions:


Test Bereik: -70 ~ + 3dbm
Probe Type: InGaAs
Golflengte Bereik: 800 ~ 1700nm
Standaard Golflengte (nn): 850/980/1300/1310/1490/1550/1625
Display Resolutie: Lineaire Display 0.1%; Logaritmische display 0.01dBm
Werken Temp: -10 ~ + 60 C
Opslag Temp: -25 ~ + 70 C
Auto Switch-off Tijd (min): 10min
Batterij werken periode: niet minder dan 40hrs
Size(mm): 180x83x28
Vermogen: 2x AA oplaadbare lithium batterij of Alkaline batterijen(NIET inbegrepen)

Foto:

134

 

DIT VIND JE MISSCHIEN OOK LEUK